Dirmak Makina İzmir Banner

Geçmişten Geleceğe Dirmak

1991 yılından beri endüstriyel mutfak hazırlık ekipmanları sektörüne öncülük eden, mutfak makineleri tasarımı, imalatı ve ihracatında bulunan DİRMAK MAKİNA üretim ve yönetim faaliyetlerini İzmir'de sürdürmektedir.

Fabrika, hastane, askeri tesis, otel, restoran, pastane, unlu mamuller gibi toplu yemek hizmeti veren mekanların ihtiyaçlarına kaliteli urun yelpazesiyle cevap veren firmamızın başlıca ürünleri; planet mikser, spiral hamur yoğurma, çatallı hamur yoğurma, ekmek dilimleme, sandviç yarma, patates soyma, hamur açma, lokma dökme ve tulumba tatlısı makineleridir.

Bu makinelerde üretilen ürünlerin insan sağlığı açısından risk taşımayışı, Dirmak Makina’nın güvenilirliğini ve sürekliliğini tartışmasız hale getiren en önemli etkendir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak için çaba sarf ederek, Müşterilerimizle aramızda güçlü bir iletişim ile duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe ulusal pazarın yanı sıra uluslararası pazarda da lider olmak, rekabet gücümüzü ve karlılığımızı artırmak.

Vizyonumuz

Şirketimizin hem ulusal hem de uluslararası pazarda etkinliğini ve etkinliğini artırmak için sektöre öncülük eden, uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştirerek Türkiye’nin en güvenilir ve saygın kurumu olmak.

Dirmak

Kaliteli ve Yenilikçi

Kalite Polikamız ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak,

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı işbirliği içinde çalışarak verimliliğimizi artırmak,

Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli iyileştirmeyi,

Eğitimleri sürekli hale getirerek çalışanlarımızın bireysel katkılarını artırmak,

Kalite açısından endüstriyel mutfak makinalarında lider firma olmaktır.

blo

En son uygulamalar ve makine teknolojileri ile güncel kalıyoruz

Günümüzde 6000 m2 modern üretim fabrikamızla en iyi komponentleri CNC kontrollu makinelerimizle işleyip bir araya getiriyoruz.